Strona główna » O firmie

O firmie

O firmie P.H.U. KES Stefan Bodnar

Filarem działalności firmy P.H.U. KES Stefan Bodnar, funkcjonującej w Szczecinie od 1985 roku, jest projektowanie, kompleksowe wykonawstwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji grzewczych. W tym czasie firma wypracowała sobie bardzo dobrą opinię, jaką nieprzerwanie od wielu lat cieszy się wśród swoich klientów i partnerów. Zaufanie zdobyliśmy dzięki profesjonalizmowi, dokładności i zaangażowaniu z jakim podchodzimy do każdego zlecenia. Satysfakcja klientów jest najlepszą wizytówką i rekomendacją naszych usług.


Od 1993 r. firma z powodzeniem wdraża nowe technologie służące podnoszeniu trwałości instalacji, oszczędzaniu energii wykorzystywanej do realizacji funkcji użytkowych budynków oraz obniżaniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Oferta

Szeroka oferta pozwala na zaoferowanie naszym klientom najwydajniejszych i najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu systemów instalacyjnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. Wdrażamy optymalne rozwiązania z zakresu instalacji wodnych, sanitarnych, kanalizacyjnych, a także instalacji ogrzewania i fotowoltaiki. Nieustanie podnosimy swoje kwalifikacje między innymi poprzez liczne szkolenia. Zakres usług obejmuje zarówno projektowanie, wykonawstwo, jak też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszam, Stefan Bodnar – właściciel.

PROJEKTOWANIE, KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO, SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY